Střechy na klíč Praha Západ

Pokrývačské a tesařské práce

Postavíme Vám střechu na míru přesne podle vašich představ a bez starostí. Dodávka díla „na klíč“ je realizována dle vašich poždavků. Střechy ealizujeme v Praze a okolí, za velice rozumnou cenu.

Zabýváme se zejména:

K naší hlavní činnosti patří zejména kompletní realizace střech. Nabízíme realizaci nových střech, ale také opravy a rekonstrukce střech starých. Kompletní realizace střech či oprav provádíme na rodinných domech, novostavbách i na různých průmyslových objektech.
Realizaci a rekonstrukcím střech se věnujeme již mnoho let. V oboru máme bohaté zkušenosti a praxi. Vzhledem k tomu, že nová střecha či rekonstrukce staré střechy je dlouhodobou investicí, rádi vám s projektem pomůžeme. Poradíme vám i s výběrem střešní krytiny, provedeme stavbu krovů, zajistíme práce spojené se stavbou střechy (tesařské, klempířské a pokrývačské práce), případně provedeme montáž střešních oken, atd. Našim cílem je vaše maximální spokojenost. Realizujeme zejména následující typy střech:

Pultová střecha
Pultová střecha má jen jednu střešní rovinu s pultovou a okapní hranou a dvěma štíty. Používá se často na stavby na hranici pozemku, na přístavky, na části činžovních domů přiléhající podélně k sousedním domům a v ekologické architektuře na tzv. aktivní solární domy. Kompletní specifikace pultové střechy.

Sedlová střecha
Sedlová střecha je historicky nejběžnější typ střechy používaný v Česku. Je velmi rozšířená u rodinných i bytových domů. Má dvě střešní roviny s přímočarým hřebenem, dvěma okapními a štítovými hranami. Kompletní specifikace sedlové střechy.

Valbová střecha
Valbová střecha se od sedlové liší tím, že má na obou koncích místo štítů šikmé střešní roviny čili valby. Pokud jsou okapy těchto rovin ve stejné výšce jako okapy sedlové střechy, je to střecha valbová, pokud jsou výš, nazývá se taková střecha polovalbová. Kompletní specifikace valbové střechy.

Top